prop-30

Zen Filozofia

V duchu ZEN filozofie sa snažíme pristupovať k našim klientom a jednotlivým obchodom. Vážime si, že môžeme byť súčasťou predaja, kúpy alebo prenájmu   osobného, či firemného vlastníctva. Počas celého obchodu je pre nás dôležitá dôvera klienta, diskrétnosť a zodpovednosť. Obchodom venujeme 100% pozornosť a s odbornou starostlivosťou a jednoduchosťou prevedieme klientov celým procesom.

agents-hero-2

Etika

Etika je disciplína, ktorá často na realitnom trhu chýba a je to práve etický kódex, ktorý by mal upravovať vzťahy medzi subjektami na realitnom trhu. V kontexte eliminovať ich nečestnosť, stret záumov a zneužívanie pozície realitných sprostredkovateľov vo vzťahu k klientovi. V ZEN REAL je firemná kultúra postavená práve na etickom obchodovaní a transparentnom prístupe. Spokojnosť našich klientov je našou najlepšou reklamou a PR.

prop-25

Odbornosť a profesionalita

Vo firemnej DNA spoločnosti ZEN REAL je silno zakorenená vôľa pomáhať, čestnosť, ochrana záujmov klienta a reputácia spoločnosti. Ak by sme mali riskovať stret záujmov alebo poškodiť meno našej spoločnosti, radšej daný obchod neuzavrieme. Konzultačné služby a sprostredkovanie realitných obchodov je v ZEN REAL spravidla podmienené konaním “bona fide” s akcentom na spokojnosť a dôveru klienta.

Realitní poradcovia

Recenzie

Povedali o nás